Jakość nadruku

Oferujemy wysoką jakość nadruku. Sprawdź jakie technologie znakowania oferujemy.

Druk cyfrowy DTG

Jest jedną z bardzo nowoczesnych technik znakowania odzieży, druk DTG oddaje z niezwykłą precyzją i dokładnością nawet bardzo drobne i skomplikowane elementy projektu. Idealnie nadaje się do druku pełno kolorowych zdjęć oraz projektów z przejściami tonalnymi nie możliwymi do odwzorowania żadną inną techniką druku. Za pomocą druku bezpośredniego znakuje się głównie odzież bawełnianą taką jak: koszulki, bluzy, a także eko torby.

Folia Flex

Nadruk jest wykonywany za pomocą foli flex. Polega on na wycięciu ze specjalnej folii wzoru graficznego a następnie wgrzaniu jej w materiał na którym jest wykonywany nadruk. Nadruki są bardzo gładkie, nieprzezroczyste, kryją materiał w 100% Nadruki wykonywane tą techniką mogą być jedno lub kilku kolorowe. Użycie foli flex zapewnia, że naniesione wzory nigdy nie będą blakły oraz spierały się podczas prania.

Sublimacja

Jest to technika znakowania za pomocą której wykonujemy takie produkty jak: kubki oraz koszulki i bluzy full print. Jakiekolwiek ograniczenia w postaci pola zadruku przestają mieć znaczenie. Jest to technika nadruku która umożliwia nadrukowanie pełno kolorowej grafiki, zdjęcia na całej powierzchni materiału na którym nanoszony jest wzór. Ta technika polega na przeniesieniu nadruków podczas termicznej przemiany gazowej. Nadruk przenosi się na tkaniny za pomocą specjalnych termo-pras w wysokiej temperaturze. Farby przenikają w głąb materiału, dzięki czemu nadruk charakteryzuje się niezwykle wysoką trwałością.

Sitodruk

Najstarsza technika znakowania odzieży, wzory przenoszone są z pomocą matrycy, przez które przeciskana jest farba. Bardzo dużą zaletą tego druku jest trwałość oraz brak jakichkolwiek ograniczeń co do materiału na którym jest drukowany nadruk. Metoda idealnie spradza się do zamówień powyżej 30 sztuk.