Koszulki na zamówienie

Oferujemy wysokiej jakości koszulki na zamówienie. Posiadamy modele damskie i męskie. Wykorzystaj nasz generator by złożyć zamówienie.

URUCHOM KREATOR kliknij tutaj

Koszulki na zamówienie

Macie już dość takich samych koszulek, które można znaleźć niemal w każdej sieciówce? Szukacie czegoś, co pozwoli Wam się wyróżnić z tłumu? Rozglądacie się za spersonalizowanym prezentem dla bliskich? A może potrzebujecie koszulek z logo firmy dla swoich pracowników? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedzieliście „tak”, mamy dla Was rozwiązanie. Z nami stworzycie unikalne koszulki według własnego projektu. T-shirty uszyte są z materiału najwyższej jakości, a nadruk wykonywany jest w technologii DTG. Jest to metoda, dzięki której otrzymacie niesamowitą głębię kolorów. Za pomocą tej technologii możemy drukować na koszulkach grafiki i zdjęcia z fotograficzną dokładnością, a nadruk będzie trwały. Możecie przebierać w różnych kolorach i fasonach koszulek, by stworzyć tę idealnie dopasowaną do Was. Posiadamy również rozmiary dziecięce. Reszta zależy już tylko od Waszej kreatywności. Możecie dodać napisy, cytaty, logo, grafiki czy zdjęcia.

Koszulki na zamówienie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią schematów. Dzięki koszulce na zamówienie możecie wyrazić swój styl i światopogląd. Możecie też sprawić niespodziankę bliskim, dodając na T-shircie cytat ulubionego autora przyjaciółki czy zdjęcie zespołu. Koszulki na zamówienie mogą też być idealnym gadżetem reklamowym, który pomoże budować wizerunek Waszej firmy. Wystarczy odrobina wyobraźni, by przy pomocy naszego kreatora koszulek stworzyć jedyną w swoim rodzaju koszulkę, która sprosta Waszym wymaganiom.

Koszulka na zamówienie

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór modeli koszulek na zamówienie, na których jesteśmy w stanie wykonać nadruk klienta. Pierwszym z nich są koszulki typu t-shirt – męskie oraz damskie i dziecięce w wersji standard. Dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Oprócz standardowych koszulek posiadamy również koszulki polo, koszulki typu V-neck, koszulki slim i takie na których można zadrukować grafikę na całej powierzchni koszulki czyli tzw. Full Print. Aby zaprojektować własny nadruk zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora w którym będą mogli Państwo w prosty sposób stworzyć niepowtarzalne koszulki na zamówienie.